Xiaomi Mi Smart Speaker EU 6934177723391

Xiaomi Mi Smart Speaker - Chytrý reproduktor, o výkonu 12W s hlasový ovládáním a podporou Google Assistant Kromě přehrávání hudby můžete ovládat svou chytrou domácnost,...
Doprava 88 Kč,Do týdne

842 g
Celkový výkon RMS
120 W

• , zakoupeno v Alza.cz

Tento reproduktor jsem si zakoupil, protože jsem ho chtěl propojit s PC přes WIFI nebo Bluetooth. Což se mi k mé nelibosti nepodařilo. Pokud si to někdo zakoupíte a podaří se Vám to propojit s PC bylo by milé mi poradit. Jsem zřejmě méně inteligentní. Přístroj mluví anglicky, nápověda je v angličtině a český návod dodaný na složeném kusu papíru nic nevysvětluje. Takže mám na pohled hezké ale předražené těžítko.

• , zakoupeno v Xm.cz

• , zakoupeno v mobilprovás

• Dobrá cena
    • Mizerný zvuk

Reprák jsem spároval, reagoval na anglické příkazy a hrál, byť zvuk nic moc.
    Bohužel i když mám premium účet na Spotify a Netflix, nedokázal jsem ho přinutit, aby ho použil.
    O plánovaném ovládání Android TV ani nemluvě - zvládne hlasitost a spustit aplikaci, ale vybrat hudbu nebo film ne, protože prý musí být premium.
    Premium účet mám v telefonu i TV zadaný, ale stejně to nejede.

Konfigurace reproduktorů
mono
842 g
Celkový výkon RMS
120 W

Kromě přehrávání hudby můžete ovládat svou chytrou domácnost, podporuje TV, TV Box, čističky vzduchu, osvětlení, ventilátory, vysavače atd

Parametry

• Unboxing

• Recenze

• Recenze

• podpora Google
    • celkem OK zvuk, za tu cenu.
    • Hlasitost na menší místnost zcela dostačující a i na maximum je zvuk OK, repro nehrčí. Propojit dva do stereo módu by tomu ale ještě pomohlo
    • asi nic

@pokyar: propojit s PC jde - stačí vyslovit OK, google turn on bloetooth a repro se nastaví do párovacího režimu, pak ho lze v PC vyhledat a spárovat

• , zakoupeno v Alza.cz

• , zakoupeno v Xm.cz

• , zakoupeno v mobilprovás

• Dobrá cena
    • Mizerný zvuk

Reprák jsem spároval, reagoval na anglické příkazy a hrál, byť zvuk nic moc.
    Premium účet mám v telefonu i TV zadaný, ale stejně to nejede.